MikroTik SFP modul Single Mode

SFP modul 1,25Gbit, switch, router vagy média konverter SFP portjába, Single mode

Termékvariációk Nettó ár Mennyiség
S-31DLC20D
1,25G, LC, Single Mode
8.368 Ft
8.368 Ft

Specifikáció

  • Gyártó: MikroTik
  • Típus: S-31DLC20D
  • Single-mode (mono módus)
  • 1.25G SFP transceiver
  • Switch vagy router SFP portjába
  • Hullámhossz: 1310 nm 
  • Átviteli táv max 20 km 
  • Csatlakozó: LC
Letölthető anyagok
S-31DLC20D Gyártói adatlap
Kapcsolódó termékek
Optikai kábelek
Patch kábelek
Termékeink
HAVI AKCIÓK
GeoVision IP Kamerák
VIDEOSEC XHD VIDEO
VIDEOSEC IP VIDEO
Hikvision Turbo HD Kamerák
Uniview IP video
Kamera kiegészítők
Célhardverek
Szettek
Szoftverek
Vezérlők, interfészek
Rendszámfelismerés
Kaputelefonok és Hotelzárak
Beléptetők és POS
Házak, konzolok, adapterek
Tápellátás
Szerelési anyagok
Ubiquiti
MikroTik
Optikai kábelezés
Számítástechnika
Onvif PSIA
Legutóbb megtekintett termékek
MikroTik SFP modul Single Mode

Új funkció a Webshopon!

Belépés után próbálja ki új
árajánlat készítő modulunkat.

Belépéshez és nagykereskedelmi
árakhoz regisztráljon!

Regisztráció
A felhasználói élmény növelése érdekében weboldalunkon cookiekat használunk.  Adatvédelmi tájékoztató Rendben