MikroTik CRS326-24G-2S+RM

MikroTik SwitchOS és RouterOS-sel ellátott rackbe szerelhető Dual-Boot-os switch. 4 darab SFP+ és 24 darab Gigabites ethernet porttal

Termékvariációk Nettó ár Mennyiség
MT CRS326-24G-2S+RM
Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM
98.891 Ft
98.891 Ft

Specifikáció

  • 24x Gigabit Ethernet port
  • 2x SFP+ port (10 Gigabit)
  • 98DX3216A1 800MHz Switch chip
  • MikroTik Dual Boot SwitchOS vagy RouterOS
  • 512MB RAM
  • 24V DC tápegység tartozék
  • Ether1 porton POE megtáplálási lehetőség (12-30V DC)

 

Tippek, tanácsok:

Az ethernet portokon bekapcsolható két féle POE feszültség. A Dual Boot lehetővé teszi hogy induláskor kiválaszthassuk, hogy az egyszerű, tipikus switch képességeket szeretnénk használni vagy a routing funkciókat.

Letölthető anyagok
CRS326-24G-2SRM Gyártói adatlap
Kapcsolódó termékek
Ipari Tápegység Akkutöltővel
MikroTik SFP modul Multi Mode
MikroTik SFP modul Single Mode
NetProtector 4 port GIGABIT POE
UTP/FTP/STP kábelek
Termékeink
GeoVision IP Kamerák
MILESIGHT IP VIDEO
VIDEOSEC XHD VIDEO
VIDEOSEC IP VIDEO
Kamera kiegészítők
Testhőmérséklet-ellenőrzés
Hálózati eszközök
Vezeték nélküli adatátvitel
Célhardverek
Szettek
Szoftverek
Vezérlők, interfészek
Rendszámfelismerés
Kaputelefonok és Hotelzárak
Beléptetők és POS
Ajax és Securecom
Házak, konzolok, adapterek
Tápellátás
Szerelési anyagok
Optikai kábelezés
Számítástechnika
Onvif PSIA
Legutóbb megtekintett termékek
MikroTik CRS326-24G-2S+RM

Új funkció a Webshopon!

Belépés után próbálja ki új
árajánlat készítő modulunkat.

Belépéshez és nagykereskedelmi
árakhoz regisztráljon!

Regisztráció
A felhasználói élmény növelése érdekében weboldalunkon cookiekat használunk.  Adatvédelmi tájékoztató Rendben